e-mail: 2286784@ukr.net

04074, м. Київ,
вул. Бережанська, 9, корп. "Н" біла будівля (1 пов.)


Київстар /068/938-2218,
Vodafone /050/346-0677 Viber, Telegram, WhatsApp
 
Час работи:
КИЕВ-ОКНА, ЧП ВКФ в каталоге prookna.ua
Украинский строительный портал www.promobud.ua
КИЕВ ОКНА в базе фирм Желтые страницы Киевской области и г.Киев Компания КИЕВ-ОКНА предлагает изготовление металлопластиковых окон их профессиональный монтаж в Киеве и во всех регионах Украины.. КИЕВ ОКНА, ЧП ПКФ

 

Ласкаво просимо на сайт компанії «КИЇВ-ВІКНА»!

Ми впевнені, що Ви потрапили сюди не випадково: Вам цікаві нові можливості, гарантована якість і сучасний підхід до вирішення завдань. Але найголовніше - Ви шукаєте компанію, якій можна довірити найдорожче, що у Вас є - комфорт, безпеку і затишок вашого будинку!

Компанія «КИЇВ-ВІКНА» є авторизованим торговим партнером компанії REHAU в Україні.
Сертифікат «Про надання статусу Авторизований Торговий Партнер REHAU» вручається Партнеру REHAU за результатами регулярного аудиту з боку технічного відділу компанії REHAU.

23 січня 2022 року минуло рівно 15 років з моменту заснування нашої компанії «КИЇВ-ВІКНА» !

При створенні нашої компанії 15 років тому ми прийняли принципове рішення: надати Замовнику тільки найвищу якість продукції за прийнятними цінами "як для себе"! і вкладати в проекти весь наявний у нас потенціал і зацікавленість своїх співробітників. Ці принципи були і залишаються основними в життєдіяльності нашої компанії.

Ми вдячні всім Вам, нашим Замовникам і Партнерам, за те, що вибрали нас, повірили нам! Все, чого ми досягли, всі наші успіхи і перемоги - це, в першу чергу, Ваша заслуга! Ми росли і вдосконалювали свої знання і майстерність завдяки Вашій підтримці і рекомендацій, що підтвердили отриманням сертифікату Авторизованого торгового представника REHAU.

Однак найбільшою нагородою і мотивацією в роботі для нас є задоволені Замовники, які рекомендують фірму «КИЇВ-ВІКНА»! друзям, знайомим, рідним і залишаються нашими постійними Замовниками протягом 15 років.

Весь наш колектив, всі ми говоримо Вам велике і щире "ДЯКУЮ", і сподіваємося на подальшу довгу і успішну спільну роботу!

Наша адреса:

Україна, м. Київ,
вул. Бережанська, 9,
корп. "Н"
біла будівля (1 пов.)

 Металопластикові
   вікна
 Грати віконні
 Підвиконня, відливи
 Ролети
 Жалюзі, москітні
   сітки
 Балкони "під ключ"
 Ремонт ПВХ вікон
 
 

ПП "ВКФ "КИЇВ-ВІКНА"
04074, м. Київ, вул. Бережанська, 9, корп. "Н" біла будівля (1 пов.) Vodafone /050/346-0677 Viber, Telegram, WhatsApp

e-mail: 2286784@ukr.net

© 2009 - 2022, Всі права належать ВКФ "КИЇВ-ВІКНА"
© 2009 - 2022, Веб-дизайн та програмування "D.Logic Agency"